Slovenský moderátor a podnikateľ sa pripravuje na príchod tretieho potomka, ktorý má zavítať na svet po krátkej dobe od narodenia druhej dcérky. Matkou bábätka je dokonca iná žena, než tá, s ktorou strávil dlhé roky v manželstve.

Bývalý markizák Jozef Poláček, preslávený pod prezývkou Jopo, sa na televíznych obrazovkách nejakú dobu takmer vôbec nevyskytuje. V minulosti bol hviezdou hudobnej relácie Deka, neskôr sa zvykol objavovať v rádiu.

jopo marian čekovsky

Dnes už 50-ročný fešák si v osobnom živote prešiel pomerne búrlivým scenárom, keď sa približne pred tromi rokmi hlboká partnerská kríza medzi ním a kubánskou manželkou Glendou skončila rozchodom. Dvojica si z dlhoročného vzťahu “odniesla” spoločného syna, no pri jednom dieťati niekdajší moderátor neskončil.

Krátko po ukončení zväzku sa totiž začala po jeho boku zjavovať ďalšia exotická kráska menom Elizabeth. Párik stihol lásku spečatiť narodením rozkošnej dcérky, ku ktorej má onedlho pribudnúť súrodenec. Tmavovláska sa novinkou pochválila na sociálnej sieti, kde zverejnila pozitívny tehotenský test – Jopo sa tak už po tretíkrát stane otcom!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Elipooh_1403 | Foto: Instagram/Elipooh_1403, Jopopolacek