Obľúbená herečka a speváčka Lucie Vondráčková si za uplynulé mesiace prešla peklom, po akom rozhodne netúži žiadna vydatá matka. Po ohlásení rozchodu s dlhoročným manželom Tomášom Plekancom prišiel na rad urputný boj o deti i majetok, sprevádzaný hokejistovou novou známosťou. Česká tenistka Lucie Šafářová napokon športovcovi dala ten najkrajší vianočný dar – dcérku!

Rozvod manželov Tomáš Plekanca a Lucie Vondráčkovej rozhodne neprebiehal v priateľskom duchu, nakoľko si bývalí partneri až do posledného okamihu poriadne strpčovali život. Hoci sa hokejista stále oficiálne pýšil statusom ženatého muža, neváhal popracovať na založení rodinky s kolegyňou zo športovej brandže.

tomáš plekanec lucie safarova

Tenistka Lucie Šafářová bola kvôli tehotenstvu nútená vzdať sa úspešnej kariéry a krátko pred nástupom vianočných sviatkov novému partnerovi porodila dcérku. Dievčatko menom Leontýnka pribudlo k Plekyho dvom synom z predchádzajúceho vzťahu s českou speváčkou a zdá sa, že všetky ostré mediálne konflikty medzi „mileneckým trojuholníkom“ už ustáli.

,,Leontýnka – už po tretíkrát a stále rovnako krásny pocit. Vitaj v našej rodine,“ zneli úvodné slová od slávneho hokejového hráča, akými malú princezničku privítal na tomto svete. Tomáš sa neskôr pochválil dojemným rodinným záberom jasne naznačujúcim, že jeho ex-partnerka Lucie Vondráčková je dnes definitívnou minulosťou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/tomasplekanec | Foto: Instagram/tomasplekanec, Facebook/Lucie Vondráčková