Známy fitness tréner Martin Šmahel nedávno zahviezdil v desiatej sérii vidieckej šou Farma X. O tom, že pohľad na neho bol pre ženské publikum vždy hotovou pastvou pre oči, niet pochýb. Populárny fešák však prekvapovať neprestáva a na ceste za dokonalým telom neustále tvrdo maká.

Šmahel to v rybárskej osade dotiahol skutočne ďaleko – tesne pred bránami finále podľahol sile sebavedomej Bystričanky Karin Dvořákovej. Svalovec mal však počas celej šou energie na rozdávanie a taktiež veľmi rád verejnosti predvádzal dokonale vyšportovanú postavu.

farma

Hoci sa Martinovi súťaž vyhrať nepodarilo, vďaka bohatej charizme a kladnému vzťahu k práci si získal srdcia mnohých divákov. Fitnessák si teda aj po skončení šou naďalej buduje silnú fanúšikovskú základňu a svojich sledovateľov pravidelne teší zaujímavými zábermi.

Zmeny na Šmahelovom tele

Najnovší príspevok príťažlivého ex-farmára však ohúril nielen nežné pokolenie. Martin sa totiž vyfotil úplne bez šiat, pričom touto snímkou chcel poukázať na prebiehajúce zmeny v životnom štýle. “Na to, že je zima a že už nejaký ten “pátek” papkám vegánsky, to nie je zlé. Konkrétne od 1.1, aby ste vedeli, dal som sa na cestu testovania, aké stopy na mne zanechá vegánska strava, lebo verím tomu, že aj napriek vynechaniu tých najznámejších zdrojov bielkovín (živočíšnych), si viem udržiavať a dokonca aj budovať také telo, aké sa mi páči,” prekvapil športovec, ktorý nečakane prešiel na vegánsky spôsob stravovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

vegan

Najnovšie zábery bývalého manžela Miriam Kalisovej jasne svedčia o tom, že sympaťák na sebe neustále maká, pričom jeho jedálniček prešiel naozaj radikálnou zmenou. Prechod na čisto vegánsku stravu spojenú s pravidelným cvičením tak na Šmahelovom tele zanecháva viditeľné stopy. Martin sa totiž momentálne môže pochváliť omnoho vyrysovanejším telom.

smahel

Zdroj/Foto: Instagram/martinsmahel