Ak ste patrili medzi skalné fanúšičiky seriálu Milenky, zrejme aj vás ešte stále škrie, že sa jeho pokračovania vraj už nikdy nedočkáme. Avšak osudy hlavných hrdiniek máme možnosť sledovať aspoň na sociálnych sieťach, kde sa jedna z nich pochválila poriadnou premenou.

Kým na obrazovky TV Markíza neprišiel seriál Milenky, meno Antónie Líškovej bolo pre väčšinu z nás neznáme. Napriek tomu však herečka pochádzajúca z Bojníc žala obrovskú slávu v Taliansku, kde už dlhé roky pôsobí.

Milenky

41-ročná blondínka v seriáli vystupovala ako emancipovaná a sebavedomá lekárka Kristína, ktorá bola vždy od hlavy po päty dokonale nastajlovaná. O to väčší šok prišiel v momente, ako herečka na svojom profile zverejnila fotografiu, na základe ktorej je jasné, že sa rozhodla pre radikálnu zmenu imidžu.

Antania Liskova

Známa Slovenka vymenila nudnú blond za mladickú ružovú a tmavofialovú farbu! Z Antónie sa tak stala úplne iná žena pripomínajúca mladú študentku, k čomu dopomohla aj jej nanalíčená a prirodzene krásna tvár. Čo hovoríte na jej premenu vy? Nám sa rozhodne páči!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Antania Liskova

Zdroj: Instagram/antonia_liskova_official | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, antonia_liskova_official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.