Dlhoočakávaná chvíľa je takmer tu! Veronika a Sajfa Cifrovci sa už o pár dní stanú konečne rodičmi. Nasvedčujú tomu aj ich spoločné zábery z nemocnice, kde zavítali na vyšetrenie. Známej moderátorke však do smiechu nebolo!

Veronika Cifrová Ostrihoňová sa úpenlivo pripravuje na novú životnú etapu. Čoskoro sa z nej stane po prvýkrát mamička, čo dosvedčuje i veľké tehotenské bruško. To už len tak pod šatami neukryje, keďže termín pôrodu bol naplánovaný na stred septembra.

To, či sa populárna mamička nachádza v štádiu prenášania, je nateraz otázne. Nedávno síce priznala, že je už na svoj “deň D” patrične pripravená, no bábätko sa na svet stále nevypýtalo. Zrejme práve preto navštívila i spolu s manželom Sajfom luxusnú kliniku v hlavnom meste, kde svoje dieťatko porodila pred krátkym časom aj Jasmina Alagič Vrbovská.

Dvojicu pri tejto chvíli zachytili paparazzi slovenského denníka, pre ktorých moderátor prezradil len toľko, že idú z lekárskej prehliadky. To, či sa jednalo o falošný “poplach”, neuviedol. Na Veronikinej tvári ale možno vidieť patričnú únavu a vyčerpanie.

FOTO Veroniky a Sajfu spred nemonice nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram