Začiatkom minulého roka Lucia Mokráňová priznala ťažké životné obdobie spojené s rozchodom s dlhoročným priateľom či úmrtím milovaného dedka. Ešte predtým ale kráske jedna známa povedala, že bude pre ňu rok 2019 extrémne rýchly a že sa jej v ňom vystriedajú ľudia. Exfarmárka v tom čase možno ani netušila, aké pravdivé slová si od ženy vypočula. Lucka si totiž krátko nato nielenže našla nového priateľa, ale aktuálne sa už dvojica teší z prvého bábätka.

Iba štyri mesiace dozadu sa Lucia Mokráňová s fanúšikmi na Instagrame podelila o krásnu správu – do jej života vstúpil nový objav, ktorého neváhala označiť za životnú lásku. „Je to pre mňa krásny vzťah, nechcem zo začiatku robiť na neho takýto tlak. Je to vzťah, ktorý som ešte nezažila a každé ráno sa prebúdzam, že či sa to deje práve mne. Verím, že toto mám za odmenu a tohto muža som si vysnívala. Už teraz viem, že je to človek, s ktorým chcem byť celý život,” vyznala sa z pocitov známa exfarmárka.

Už vtedy sa však v blondínkinom tele vyvíjal nový život, nakoľko sa Lucka pred malou chvíľou pochválila obrovskou novinkou, že čaká bábätko a je v 22. týždni. To bol i dôvod, prečo bola posledné týždne na sociálnych sieťach menej aktívna.

,,…pod srdcom mi rastieš, už ťa začínam cítiť. Ten pocit šťastia sa neda opíisať… budem mamina. Budeme rodina. Čakala som na vás celý život,” kráska napísala k romantickému záberu s priateľom Martinom, na ktorom držia obaja Luckine bruško. Vzťah sympatického páriku tak od začiatku napreduje turbulentným tempom. K úžasnej novinke srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova, tvmarkizaofficial