Deň D, deň na ktorý sa teší každá jedna žena. Svadobné šaty sú práve tým doplnkom, o ktorom snívate už od útleho detstva. Na internete momentálne valcujú jedny šaty všetky ostatné. Ženy na celom svete sa túžia vydávať práve v nich. Ste na ne zvedavé?

Pravdepodobne budete prekvapené, že nejde o žiadnu prehnanú róbu. Sú jednoduché, romantické a hodia sa skôr na svadbu na pláži či v záhrade. Na sieti Pinterest, kde si chodí pre inšpiráciu veľa budúcich neviest, získali viac než 2,5 milíon “pinov”, čím sa zaradili medzi najpopulárnejšie v histórií internetu. Šaty sú austrálskej značky Grace Loves Lace a predávajú sa pod menom Hollie. Ak by ste si ich však chceli objednať, ostanú vám len oči pre plač. Svadobná róba je totiž vďaka svojej popularite vypredaná! Značka však prišla s ešte vylepšenou verziou s názvom Hollie 2.0. Tiež ste podľahli?

Toto sú najpopulárnejšie šaty na internete, Hollie

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)