Tréner Milan sa do Terezky zamiloval už v Prahe a následne presvedčil tím odborníkov, že práve on je pre ňu ten pravý. Prvýkrát v šou Svadba na prvý pohľad tak uzavreli manželstvo dvaja ľudia, ktorí sa poznali. Vzájomné sympatie sú však veľmi veľké, čo je skvelý štart do nového vzťahu.

Keď Tereza kráčala uličkou v svadobnej sále a zbadala Milana, ostala v šoku. Nerozumela, prečo práve on sa má stať jej manželom. Po dlhšom premýšľaní sa rozhodla, že mu povie ,,ÁNO”. Dvojica si plnými dúškami užila svoj veľký deň a bolo zrejmé, že medzi nimi preskočila iskra.

tereza a milan

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nevesta priznala, že sa jej Milan páčil už v Prahe počas toho, ako ju trénoval, ale myslela si, že u neho nemá šancu. Tmavovlasý sympaťák sa jej však zdôveril, že sa do odvážnej šou prihlásil len kvôli nej, čo pôvabnú Terezku veľmi potešilo.

Počas celého večera si manželia vymieňali vášnivé bozky a podľa všetkého si ako jediný pár poriadne užil aj svadobnú noc. Na kamere je totiž jasne vidieť, že sa dvojica prebúdzala v objatí a padla i pusa. Ako sa ale bude vzťah zaľúbencov vyvíjať, sa dozvieme v piatok večer na obrazovkách Markízy.

tereza a milan

tereza a milan

Foto/Zdroj: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial