Súťažiaca s balkánskymi koreňmi menom Klára Berisha ohúrila mužskú časť poroty Superstar už v tom momente, čo vstúpila do kastingovej miestnosti. Keď zaspievala, husiu kožu mali všetci bez ohľadu na pohlavie. Krásna južanka je však veľkou bojovníčkou nielen na pódiu. Ešte pred piatimi rokmi by ste ju istotne nespoznali – bola totiž, ako sama povedala, „tučná zlodejka“. 

„Už na prvý pohľad si veľmi pekná. Vieš o tom?,“ privítal Marián Čekovský Kláru hneď medzi dverami a od tej chvíle sa už komplimenty na jej osobu len tak hrnuli. A nielen tie – hudobníci v porote sa totiž nezdržali ani poriadne odvážnych narážok.

Nie je to však skvelý vzhľad, kvôli ktorému hodnotiaci púšťajú potenciálne hviezdy ďalej. V Superstar ide v prvom rade o spev. A v tom sa Klára jednoznačne vyzná. Svojou verziou piesne A Million Reasons od Lady Gaga očarila azda všetkých. Trochu skepticizmu prejavila len Monika Bagárová.

„Klára, ty si celá, tak ako si, ako ja hovorím, tlak,“ zhodnotila brunetku Bagárová, kopírujúc rukami krivky jej tela. „Ty tým žiješ, ty to študuješ, máš hrozne veľa rezerv, ale ja som tvoja veľká fanynka.“

Ak by Monika poznala Klárinu minulosť, zrejme by gestikuláciu zo slušnosti vynechala. Dievčina s kosovskými koreňmi totiž nebola vždy na postavu len hrdá. Ako 15-ročná sa vo svojej koži necítila práve najlepšie, čo dokazuje jej fotografia, ktorú zverejnila na Instagrame ešte v lete. Brunetka si dokonca pri nej s kamarátkou v komentároch zaspomínala na to, že bývala – podľa svojich slov – „tučnou zlodejkou“ voňaviek. Príbeh za tým skrytý poznajú azda iba ony dve.

A prečo sa vôbec Klára rozhodla ukázať sa aj v tom menej lichotivom svetle? Šlo o porovnanie minulej podoby z roku 2015 so súčasnosťou. „Tú druhú fotku som vôbec nemala v pláne sem dávať,“ priznala úprimne na sociálnej sieti. „Ale povedala som si, že by to mohlo vyzerať, že sa vo fitku len fotím, tak to sem dávam ako dôkaz, že to tak nie je.“

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Klárino vystúpenie si môžete pozrieť
>>> TU <<< (od 00:08:50)!

Zdroj: Instagram/_klaraberisha | Foto: Instagram/_klaraberisha, TV Markíza