Máme za sebou tretiu voľbu farmára týždňa a z najcennejšieho titulu sa tentokrát teší kontroverzný východniar Radovan Dulin. Zdatný bojovník sa nelichotivo preslávil intímnosťami s krásnou Mirkou, a to aj napriek tomu, že ho doma čaká snúbenica. Najnovšie sa ale odvážny farmár postaral o ďalší škandálik!

Rado na seba upútal pozornosť už pár dní po príchode na statok. O jeho priazeň sa totiž dievčatá začali hojne zaujímať – netrvalo dlho a sympatický záchranár si užíval dotyky od mladej Mirky Csorbovej.

Mirka Csorbová farma

Dvojica je ale aktuálne na nože, a to je očividne čas, kedy si Rado túži pozornosť od ženy rýchlo vynahradiť. Novopečený vodca statku si totiž do luxusného príbytku pozval pár priateľov – medzi nimi nechýbala kolegyňa zo západného sektora, s ktorou sa dokonca úspešne popasoval o prestížny titul farmára týždňa!

Rado Farma

Mnohí tak môžu ostať poriadne šokovaní pri pohľade na modelku Kristinu Dali, zalezenú pod perinou v spoločnosti východniara. V šere noci sa protivníci k sebe túlili a užívali si vzájomnú blízkosť. Uvidíme, ako sa nečakané vzťahy budú ďalej vyvíjať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma 11

Zdroj: Instagram/Farma.markiza | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube