V Česku či na Slovensku sa snáď nenájde osoba, ktorá by nepoznala meno hudobnej ikony Dary Rolins. Čo však mnohí nevedia, je fakt, že blonďavá speváčka má vlastnú sestru a my musíme uznať, že je to poriadna kočka!

Dara Rolins je súčasťou slovenského šoubiznisu už doslova od útleho detstva. V jej kariére ju dokonca sprevádza aj vlastná sestra Jana Hádlová, ktorá jej zložila nejeden text k hitom, ako je napríklad pesnička s názvom Čo o mne vieš.

Napriek tomu, že sa obe sestry pohybujú v umeleckých vlnách, žiarlivosť medzi nimi nepanuje. „Bola som strážiaci typ sestry. A nikdy mi to nevadilo, práve naopak. Dokonca som sa na ňu asi nikdy nehnevala,” prezradila pred určitým časom na Darinu adresu samotná Jana, a to v rozhovore pre magazín Super.cz.

Okrem toho hudobná textárka uviedla aj fakt, že sú si s Darou skutočne blízke. „Riešime spolu lásku, partnerov, proste všetko. Keď jednu z nás niečo ťaží, povieme to tej druhej,” opísala ich vzťah. To, že sú si sestry naozaj podobné, neskryjú nielen svojím hudobným nadaním, ale aj podobnými črtami tváre. Veď, pozrite sa sami!

Janka Hádlová- sestra speváčky Dary Rolins

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Jana Hádlová, Instagram/Marika_Marienka, Dara Rolins