Reality šou Farma pomohla k úspechu viacerým jej účastníkom, ktorí sú aktuálne veľmi populárni na sociálnych sieťach. Sáru Adamčíkovú z 12. série sleduje takmer 100-tisíc ľudí. Posledné dni však s fanúšikmi fitnesska príliš nekomunikovala, za čím stál nádherný dôvod!

 

Po kratšej odmlke sa Sára Adamčíková zdôverila priaznivcom so svojím jediným želaním, ktoré si priala do roku 2022. ,,Poprosila som Anjelov a Pána Boha, nech nám doprajú to najkrajšie, čo sa v živote dá dosiahnuť. Mať rodinu,“ začala postupne odhaľovať veľkú novinu.

Na druhý deň vraj 22-ročná exfarmárka cítila niečo silné, čo išlo priamo zo srdca. Urobila si teda tehotenský test. ,,A stalo sa to, moje modlitby boli vyslyšané, a tak rýchlo, až som tomu nedokázala uveriť. Dnes na moje meniny Vám oznamujem najkrajšiu správu, ktorú viem od nového roka,“  brunetka šokuje pri snímke, na ktorej si drží maličké bruško.

,,Veľmi sa naň tešíme, keďže sme to obaja veľmi chceli. Žiť jeden pre druhého už navždy,“ ukončila Sára, ktorá na statku prežila vzťah s Erikom Zahorjanom. Krátko po skončení šou sa však dvojica rozišla a srdce mladej Oraváčky dnes patrí inému mužovi. K bábätku srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/m.ari_o, sarik_adamcikova