Patrik Vrbovský je hrdým otcom len ročného Sanela, ktorého na svet priviedlo jeho vzplanutie lásky s dnes už manželkou Jasminou Alagič. Počas víkendu sa chcel Rytmus pochváliť fotografiou syna, no fanúšikovia tejto ikony zaregistrovali niečo desivé. Pozrite sa sami! 

K luxusnému životu Patrika Vrbovského neodmysliteľne patria aj luxusné doplnky, ako hodinky, prstene, okuliare či retiazky – práve jednu z nich zapožičal raper svojmu synovi Sanelovi. Na krku ročného chlapčeka tak pôsobila naozaj rozkošne, keďže koniec krížika mal až pod trupom.

,,MiniBeng. Dvojča,“ k snímke napísal stručne Rytmo. Avšak pozornosť sledovateľov tohto drsného rapera nezaujal len jeho syn, ale i záhadná a hlavne strašidelná postava, ktorá sa za Sanelom prikrádala do miestnosti.

,,Čo to je schované za tými dverami? Až som sa zľakla,“ priznala komentujúca, načo sa jedna vyznala, že bude mať taktiež problém. ,,Čo to je za dverami? Asi nezaspím.“ Našli sa aj takí, ktorí záhadnú postavu prirovnávali k upratovačke. ,,Kto je za dverami? Pri priblížení fotky to vyzerá celkom strašidelne. Nejaká dobrá figúra oblečená ako chyžná,“ objavilo sa pod snímkou v češtine. Nuž dámy, uznajte samy, že daný datail vyzerá hrôzostrašne.

Foto/Zdroj: Instagram/rytmusking, lukaskimlicka