Brazílčan Rodrigo Alves sa preslávil ako kráľ plastických operácií, ktorých absolvoval už nespočetné množstvo. Spočiatku sa jeho tendencie zameriavali na výzor živého Kena, čo sa mu roky darilo. Odvážny blázon ale do zákrokov zachádza čoraz ďalej, keďže dnes pôsobí ako žena s neprehliadnuteľnými proporciami.

Rodrigo sa začal minulý rok postupne preoperovávať na ženu, aby sa z neho krôčik po krôčiku stala živá Barbie. Dokonca si zmenil meno na Roddy Alves, a hoci má v skutočnosti len 36 rokov, pripomína skôr dobre udržiavanú šesťdesiatničku.

Roddy Alves

Svetoznámy Brazílčan bol nedávno pristihnutý na letisku, kde ho zdobil nielen luxusný outfit a drahé značkové doplnky, ale tiež do očí bijúci zväčšený zadok. Zákrok vyšiel Alvesa na viac ako 30-tisíc eur, a súdiac podľa výrazu tváre je s výsledkom maximálne spokojný.

Operáciami zmenená blondínka rozdáva úsmevy na všetky strany a objektívov fotoaparátov sa rozhodne nestráni. Roddy s úpravami stále neprestáva a pre dosiahnutie vytúženého vzhľadu ikonickej bábiky je schopná obetovať čokoľvek, aj keď ju doktori už pred časom upozorňovali na vážne zdravotné problémy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Rodrigoalvesuk