Už čochvíľa sa mala na obrazovky TV JOJ vrátiť obľúbená relácia V siedmom nebi na čele s moderátorom Vilom Rozborilom. Ako sa ale hovorí – človek mieni, život mení – Vilo sa aktuálne zotavuje z nepríjemnej nehody.

Fanúšikovia moderátorskej stálice Vila Rozborila ostali zrejme pred pár hodinami poriadne v šoku. Tvár relácie V siedmom nebi sa na Facebooku podelila o nepríjemný zážitok z ciest, z ktorých si domov odniesla bolestivé zlomeniny.

,,Prosím vás, ak vás na tejto stránke budem ešte niekedy presviedčať, aké super je chodiť po meste na skútriku, tak ma zablokujte a pošlite do čerta. Posledná letná jazda skončila so zlomenými prstami,” informoval tisícky svojich priaznivcov obľúbený Vilo, ktorý zároveň naznačil, že mu zranenie skomplikovalo pracovné plány.

,,O 2 týždne máme vysielať a ja fakt neviem, ako to s touto sadrovou ozrutou zvládnem. Tak držte palce, prosím, a na diaľku fúkajte, ďakujem, Vilibald,” odkázal divákom V siedmom nebi moderátor, známy svojimi dobročinnými aktivitami. Populárny jojkár sa následne dočkal stoviek podporných reakcií, ku ktorým sa pridávame i my – Vilko, prajeme skoré uzdravenie!

Zdroj/Foto: Facebook/Vilo Rozboril