Sympatická moderátorka Veronika Ostrihoňová sa počas nasledujúcich týždňov stane novopečenou maminou, keď po desiatich rokoch vzťahu so zabávačom Matejom Sajfom Cifrom porodí prvorodeného potomka. O tom, že veľký deň je už naozaj za dverami, svedčí aj najnovšia fotka.

Sajfa s Veronikou patria medzi najkrajšie a najobľúbenejšie páriky v slovenskom šoubiznise. Ich obrovská láska sa pretavila až v zrod malého klbka radosti, ktoré si blondínka celé mesiace hrdo nosí pod srdcom.

Veronika Ostrihoňová Sajfa

Kráska si posledné chvíle pred príchodom vytúženého anjelika kráti nielen pózovaním pred objektívom, ale i postupným zariaďovaním detskej izbičky. Najnovší príspevok tak doslova vyráža dych – Veronika v priliehavých červených šatách „vytasila“ bruško, aké sa nedá prehliadnuť a aké naznačuje, že by sa potomok prominentnej dvojice mohol už čoskoro vypýtať na svet.

Okrem toho sa nežná plavovláska pochválila aj zveľaďovaním hniezdočka pre dieťatko, avšak možno v trošku netradičnom duchu. ,,Je to oficiálne, prvý kúsok zariadenia detskej izby je na mieste! Áno, niekto začína postieľkou, komodou či prebaľovacím pultom. My máme zvierací meter na stene a nehanbím sa za to! Okrem toho je v škatuli ešte lampa, a v knižnici krpca čaká minimálne päť knižiek. Takže, ak aj nebude mať kde spať, bude sa môcť kedykoľvek za svetla a zvuku rozprávky odmerať,“ zavtipkovala si očarujúca tehuľka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Ostrihoňová bruško

Zdroj: Instagram/Veronikaostrihonova | Foto: Instagram/Veronikaostrihonova, Tvmarkizaofficial