Známa slovenská mamina Nela Pocisková je jednou z tých šikovných žien, ktoré si stíhajú popri materskej s dvomi malými deťmi sem tam odskočiť i do práce. A nielen to! Niekdajšia seriálová hviezda si vie nájsť čas aj sama pre seba a občas si telo hýčka aktivitami, na aké by sa veruže každá dáma neodhodlala.

Hoci sme na tohtoročnú bielu pokrývku čakali pomerne dlho, teraz si môžeme šantenie po snehu dosýta vychutnávať. Svoje o tom vie 30-ročná herečka, ktorá sa s rodinkou pravidelne prevetráva na čerstvom vzduchu.

Nela Pocisková deti

O tom, že Pociskovú od povznášajúcich radovánok neodrádza ani chladné počasie, sa mohli presvedčiť jej fanúšikovia na Instagrame, kde sa objavil vskutku nevšedný príspevok. Dvojnásobná mamina si totiž dopriala ozdravujúci pobyt v saune, odkiaľ si to len v krátkom župane a papučiach namierila rovno do večernej zimy.

,,Má to veľkú atmosféru byť v župane v snehu, najmä keď vyjdem zo sauny. Ďakujem, cítim sa ako znovuzrodená,” Nela sa smelo ukázala len v ležérnom domácom odeve s odhaleným chrbtom a nohami, kráčajúc zasneženou cestičkou. Veď sa len na ňu pozrite – zvládli by ste niečo podobné?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela pocisková

Zdroj|Foto: Instagram/Pociskova.nela