Laura Chrebetová a Martin Kulhánek mali k sebe veľmi blízko už od začiatku šou Love Island a pred kamerami to spolu dotiahli až k výhre. Krátko po nej však ešte ďalej, ako by mnohí čakali!

Krásna Slovenka a pohľadný Čech sú dôkazom, že Love Island nie je len o prezentácii pekných tváričiek a dokonaalých kriviek, ale že v šou je skutočne možné nájsť pravú lásku. Laura a Martin si svojím úprimným vzťahom fanúšikov získali natoľko, až sa vo finále tešili z najvyššieho počtu sms hlasov a výhry 75-tisíc eur.

Aktuálne sa dvojica nachádza v Taliansku, kde zažíva najromantickejšie životné chvíle. Iba päť mesiacov po ukončení šou svieti influencerke na ruke zlatý prstienok s diamantom. ,,A je to tam. Z Milána už odchádzame ako snúbenec a snúbenica, spotení v kraťasoch a teniskách, ale tento moment je jeden z dalších najkrajších dní v mojom živote,“ pochválila sa na Instagrame šťastná Laura, pričom Martin za ňou nezaostával. S fanúšikmi sa dokonca podelil o moment, kedy pred svojou láskou pokľakol.

,,Maminka, tatinko, bude svadba! Povedala, ÁNO!,“ zanechal pri nádhernej snímke potetovaný fešák. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/chrebetova