Nestarnúca diva Sisa Lelkes Sklovská patrí už dlhé roky medzi krásky slovenského šoubiznisu. Avšak ani táto atraktívna tmavovláska sa nebráni estetickým zákrokom a dokonca sa teraz nechala nahovoriť na nový nos!

Portálu Plus 7 DNÍ sa podarilo na sociálnych sieťach zachytiť premenu, ktorú podstúpila známa operná speváčka Sisa Sklovská – tá sama prezradila, že jej plán bol spočiatku celkom iný. Kliniku navštívila so zámerom zbavenia sa celulitídy.

,,Procedúru na tvarovanie tela som, žiaľ, podstúpiť nemohla. Počas ošetrenia vám chodia po tele takými valčekmi, ktoré vytvárajú veľké teplo, a keďže ja mám po operácii titánovo-keramické kĺby, povedali mi, že titán horúčavu neznáša. Mohlo by sa stať, že by sa mi dostala infekcia dovnútra a kĺb by mi odišiel,” otvorene prezradila 55-ročná kráska, ktorej lekárka navrhla bezbolestný zákrok. Speváčke tak dorovnali prepadnuté oblasti, opticky zmenšili a zúžili nos.

,,Keď som mala dvadsať, dostala som silný zápal nosových dutín. Tri mesiace som ležala v nemocnici. Päťdesiatkrát mi každú stranu nosa prepichli a mne sa z toho prepadla priehradka, čo mi veľmi vadilo. V Prahe, kde ma operovali, povedali, že mi zrejme zostane krivý nos. Rovno mi to opraviť vraj nemohli, lebo také niečo rieši len estetická chirurgia. Zabudla som na to a odvtedy som sa tým nezaoberala,” priznala pre Plus 7 DNÍ rodáčka zo Žiliny, ktorú však ešte čaká konečná úprava nového nosu.

>>FOTO SISI SKLOVSKEJ ZO ZÁKROKU NÁJDETE TU<<<

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook – Sisa Sklovska