Televízia Markíza je na obrazovkách už neuveriteľných 20 rokov a svoje okrúhle narodeniny oslávila naozaj veľkolepo. Oslavy začali úspešným Dňom otvorených dverí a ukončili sa 31. augusta v priestoroch Incheba Expo Aréna, kde sa konala exkluzívna súkromná párty, na ktorej sa ukázali ľudia, ktorí pracujú alebo pracovali v televízii od začiatku jej pôsobenia.

Televízia Markíza oslávila 31. augusta svoje 20. narodeniny a urobila tak naozaj vo veľkom štýle. Známe moderátorské či herecké tváre sa už predviedli na DOD či vo vtipnom videu, ktoré si Markíza pripravila pre svojich fanúšikov. Oficiálna oslava sa však konala bez divákov, pozvané boli len osobnosti, ktoré sa podieľali na raste televízie. Galavečer sa konal v Incheba Expo Aréne a moderovania sa zhostila zohratá dvojka Martin “Pyco” Rausch spolu s Adelou Banášovou. Slávnostný večer sa niesol v duchu hudby, zábavy a dobrej nálady. Diváci si mohli pozrieť v televízii aspoň niekoľko živých vstupov z párty, ktoré im priblížili príjemnú atmosféru večera.

Na párty nechýbali významné osobnosti slovenského šoubiznisu, herci a moderátori spravodajstva, Telerána či iných markízáckych relácií, ktorí sa nahodili a vyzerali výborne. Fotky z párty pribúdali na sociálnych sieťach rýchlosťou svetla a bolo vidieť, že všetci sa veľmi dobre bavili.

4

6

11

3

2

5

 

Aka partia! #20rokovspolu #tvmarkiza Makaaaame! Oslavujeme!

A post shared by Boris Pršo (@borisprso) on

 

 

 

 

Another shiny happy people🎉❤️🍀 @mrpyco @lacistrike #theOneAndOnlyADELE

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

 

Aha kto prišiel zablahoželať @tvmarkizaofficial #mrpresident 🇸🇰🎈

A post shared by Stefan Modric (@stefanmodric) on

 

 

 

#20rokovspolu #party #tvmarkiza #pavolhabera #team #adelabanasova #pyco #oslavujeme 🎉🎶🎤 🎁

A post shared by Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial) on

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.