Po tom, ako sa začal koronavírus šíriť aj v našej krajine, vznikla na Facebooku skupina, združujúca Slovákov, vzájomne si vymieňajúcich aktuálne novinky, vlastné postrehy či iné zajímavosti spojené s vírusom Covid-19. Včera večer sa v nej však objavil pozdrav od našej rodáčky, žijúcej v Taliansku, ktorý sa u mnohých s pochopením nestretol.

Napriek tomu, že v skupine Koronavírus na Slovensku, v ktorej sa doposiaľ nachádza viac ako 165 tisíc ľudí, nenájdeme len seriózne informácie, ale aj odľahčené videá či vtipné obrázky, týkajúce sa koronavírusu, fotky, hodné se*zoznamky by v nej miesto mať asi predsa len nemali.

,,A ako vyzerá vaša Karanténa doma? Držte sa, Slováci… Pozdravujem z Talianska,“ na prvý pohľad milý príspevok. Avšak či jeho autorku Veroniku skutočne zaujíma, ako trávia jej rodáci súčasné dni, je už otázne. 14-násobná šampiónka v karate, ktorú na Instagrame sleduje viac než 100 tisíc ľudí, totiž k pozdravu pridala i fotografiu, kde vystavila svoje veľké prednosti. Pri snímke tak komentáre začali strieľať rýchlejšie ako šampanské na Silvestra, čo vtipne poznamenal jeden z reagujúcich.

,,Ovca, čo si musí ego honit a naháňať follow. Keby si toľko rozumu mala koľko silikónu, tak sem tú fotku nedáš,“ brunetke odkázal anonym. ,,Pokým nebolo FB, tak len doma vedeli, aká si p…,“ pridala sa Veronikina menovkyňa a stovky ďalších pohoršených ľudí, pričom mnohí zdieľajú názor, že si vyprsená slečna pomýlila stránku. Okrem toho schytal studenú spŕšku aj admin. ,,Admin si čo akože honcuje či čo, keď to tu nechá?“ rozčúlila sa neznáma dievčina.

,,Presne toto potrebovala. Aby ste… riešili. Pozdravy Slovensku sú jej rozhodne ukradnuté,“ znie výstižný komentár,  popisujúci účel príspevku, ktorý sa vyzývavej fitnesske naplniť rozhodne podaril. Viac reakcií si môžete prečítať nižšie.

Celý Veronikin vyprsený „pozdrav“ si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Facebook/Koronavírus na Slovensku, Veronika H.