Popredný poslanec Boris Kollár sa môže pýšiť počtom detí, aký bežní muži nedosiahnu ani za dva životy. Zrejme najslávnejšou z jeho ratolestí sa stala 18-ročná Alexandra, s ktorou sa známy multi otecko ukazuje aj na prestížnych spoločenských udalostiach. Hoci blondínka na verejnosti pôsobí ako elegantná dáma, v súkromí nie je žiadnym neviniatkom.

Sympatická plavovláska len prednedávnom dosiahla vytúženú plnoletosť, no už v tomto veku stihla fanúšikov potešiť nejedným pikantným záberom. Mladá kráska však najnovšie poriadne pritvrdila, keď počas pobytu v New Yorku úplne zhodila šaty.

alexandra hornakova

Čerstvá dospeláčka si zapózovala v perinách celkom nahá a fotku zavesila na Instagram, kde sa nad ňou môže kochať prakticky ktokoľvek. ,,Očný kontakt dokáže byť omnoho intímnejší než akékoľvek slová,” Saša nápadito okomentovala šťavnatú snímku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kollárova dcéra si však dala dobre záležať na tom, aby neodhalila viac, než by bolo potrebné. Hoci jej telo nepokrýva ani jediný kus oblečenia, Alexandra sa očividne snažila o to, aby fotka v konečnom dôsledku nepôsobila príliš vulgárne. Či sa jej to podarilo, to môžete posúdiť na zábere nižšie.

Nahú FOTO Alexandry Horňákovej nájdete —TU—

Zdroj|Foto: Instagram/ahornakova