Jasmina Alagič Vrbovská je „horšia“ ako veľké reťazce supermarketov – má Vianoce už v novembri! Nič jej teda nebránilo kompletne obliecť do kožušín seba aj malého Sanela a vyraziť do rakúskeho Christkindlmarkt Türkenschanzpark pozrieť sa na vianočný stromček. Ktovie, kto z nich sa tešil viac!

„Ja viem, že si poviete, že je ešte skoro, ale pre nás nieee! Milujem Vianoce!!,“ rozplýva sa Jasmina na Instagrame a pridáva fotky seba s malým Sanelom a ďalších dvoch členov „vianočného sprievodu“ – jej sestry Alexandry so synčekom Blueberrym. Vďaka ďalšiemu textu sa ale moderátorka postará o úsmevný moment pre každého, kto si všimne jej preklep: „Dnes prvýkrát v živote s našimi malými skratkami a poviem vám, že sa mi chce plakať radosťou!“

Jasmína Alagič so sestrou a deťmi.

Ktovie, či chcela Jasmína tými „skratkami“ osloviť detičky milým slovkom „škriatkovia“ alebo viac expresívnym „spratkovia“. Každopádne si ale všetci spolu evidentne užívajú predčasnú vianočnú atmosféru, pričom chlapci sa už nepochybne tešia na nádielku darčekov od Ježiška!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmína Alagič preklep.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic | Foto: Instagram/jasmina_alagic