Už o dva mesiace odštartuje dlhoočakávané pokračovanie šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa okrem iných celebrít predstaví aj Zuzana Kraváriková. Herečka zo seriálu Oteckovia však v rámci príprav na natáčanie prešla takou premenou, že ju diváci takmer nespoznali!

Zuzana Kraváriková je jednou z najobľúbenejších postáv v rodinnom seriáli Oteckovia, ktorý dostal dočasnú letnú pauzu. Herecká zostava a štáb však už natáčajú jeho pokračovanie v novej sérii, kde by sa okrem stálych postáv malo objaviť aj pár nových tvárí.

Zdá sa tak, že mladá herečka bude mať poriadne nabitý program, keďže ju modro-žltá televízia najnovšie obsadila i do projektu Tvoja tvár znie povedome. Zuzka práve tam počas promo fotenia prešla rukami odborníkov, ktorí sa postarali o zmenu jej imidžu, a to najmä vlasov.

Tuším ma zmenili už pri tomto fotení, čo poviete? Spoznali ste ma hneď?“ Bavila sa samotná Kraváriková na snímke, kde ju môžeme vidieť nielen s výrazným make-upom, ale i rovným účesom. S jej názorom ihneď súhlasili desiatky fanúšikov, ktorí pri pohľade na ňu neverili vlastným očiam. Tak čo, spoznali by ste ju na prvý pohľad?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Kraváriková z Oteckov na fotení pre Tvoja Tvár Znie Povedome

Foto: Instagram/Zuzana_Kravarikova, Oteckovia