Fanúšikovia česko-slovenskej divy neverili vlastným očiam. Dara Rolins sa totiž po čase opäť ukázala po boku svojho bývalého partnera, pri čom nechýbala ani jej dcérka Laura. Wau, veď pôsobia ako jedna šťastná rodinka!

Vojnová sekera je nadobro zakopaná. Po tom, čo sa Dara Rolins v minulosti ocitla vo “verejnej hádke” so svojím ex-partnerom Matějom Homolom, sa dvojica opäť ukázala na verejnosti bok po boku. Dôvodom bol veľký deň ich spoločnej dcérky Laury.

Nie je žiadnym tajomstvom, že si Dara a Matěj v minulosti prešli skutočne náročným obdobím. „Matej v tej dobe odišiel. V celej záležitosti sa skutočne vyznamenal. Totálne to vtedy pos**l,” speváčka pred krátkym časom opisovala náročný rozchod s otcom jej dieťaťa vo chvíľach, keď čelila súdom kvôli tragickej autonehode.

Ako sa však dvojica nechala za posledné obdobie počuť, zlým vzťahom je už nadobro koniec. Dôkazom je aj ich najnovší záber z odovzdávania vysvedčenia malej Loly, kde pôsobia, akoby za sebou nemali žiadnu krízu.

Je skvelé vás vidieť spolu,” poznamenala jedna z fanúšičiek. „Takto vám to najviac pristane. Myslím si, že Matěj je top,” pridávajú sa ďalší komentujúci, ktorých myšlienka o návrate verejne známej rodinky poriadne nadchla. Ale im to pristane, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/MatejHomola, DaraRolins_Vermi, Facebook, Twitter