Dara Rolins sa opäť predviedla v plnej kráse. 46-ročná speváčka odhodila zábrany a ukázala luxusnú postavičku, na ktorej fanúšikov prekvapila najmä určitá časť jej odhalených partií. Fúúúha, tak toto už hej!

Česko-slovenská hudobná diva Dara Rolins sa častokrát stretáva s kritikou spojenou s jej pikantnými fotografiami na internete. Slobodná mamička si však z daných reakcií ťažkú hlavu rozhodne nerobí a naďalej inšpiruje ženy v tom, že i vo vyššom veku sa dá vyzerať stále dobre.

To, že sa známa blondínka za svoje telo hanbiť nemusí, dokázala i na najnovšom zábere, kde sa predviedla v originálnych plavkách. Ľudí však pri pohľade na Daru zarazil predovšetkým detail na jej vyšportované pozadie, s ktorým by sa mohla rovnať aj o dvadsať rokov mladším dievčatám.

Aké máte šťastie, Dara, žee nemáte celulitídu,” napísala jedna z priaznivcov. „Mať v tvojom veku takýto zadok musí byť poriadna drina, len ho ukazuj,” pochválila ju ďalšia neznáma fanúšička, čo verejne známu maminu rozhodne milo potešilo.

Dara Rolins brucho

Celú FOTO Dary Rolins v plavkách nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, tylmarty, koki9_Official