Speváčka Dara Rolins patrí medzi najatraktívnejšie ženy československého šoubiznisu, pričom blížiacich sa 48 rokov by jej určite nikto netipoval. Módna diva si dáva na svojom vzhľade patrične záležať a netají sa ani tým, že má za sebou nejeden zákrok. Za najnovším “úlovkom” kráska vycestovala dokonca až na Ukrajinu!

O Dare Rolins je známe, že si pred rokmi nechala plastickým chirurgom zväčšiť prsia a taktiež upraviť nos. ,,Mám urobený nos na trikrát. Nepodaril sa a keď som tretíkrát zistila, že to lepšie nebude, mávla som rukou, povedala som si – kašlem na to,” povedala koncom roku 2019 pre Plus 7 dní. Ako sa ale zdá, populárna kráska časom po ďalšom zásahu do nošteka predsa len zatúžila. Avšak dôvod nebol estetického charakteru.

dara rolins

Napriek tomu, že sa slovenská speváčka, žijúca v Prahe, o žiadnej operácii na sociálnej sieti nezmienila, vyhľadávaný plastický chirurg, pôsobiaci na ukrajinskej klinike, ju na Instagrame prezradil. „S tou najkrajšou a najočarujúcejšou dámou s novým nosom,“ Maxim Ivanchuk napísal k snímke s obľúbenou speváčkou, ktorá následne pre Nový Čas neváhala svoju návštevu Kyjevu bližšie objasniť.

,,Môžem vás upokojiť, že žiadne lámanie a veľké operácie môjho nosa sa nekonali. Čas, keď sa všetky aktivity obmedzili a spomalil sa aj ten môj čas, som konečne využila na vyriešenie problému, ktorý ma sužuje už dlhé roky,“ uviedla atraktívna diva, ktorá podľa svojich slov odletela do hlavného mesta Ukrajiny na predĺžený víkend, aby jej lekár konečne spriechodnil obe nosné dierky. ,,Ja môžem asi po 10 rokoch konečne voľne a zhlboka dýchať. Paráda!“ pochválila sa novinkou nadšená Dara, podľa ktorej žiadnu vizuálnu zmenu nevidno.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Darine fotky po zákroku

Zdroj: Pluska.sk, Čas.sk | Foto: Instagram/dararolins_vermi, dr.maxim_ivanchuk