Hrdému oteckovi Mariánovi Čekovskému sa narodenie 4. potomka podarilo tajiť pred verejnosťou poriadne dlho. Hudobník, ktorý si svoje súkromie prísne stráži, teraz na sociálnych sieťach ukázal tvár malého chlapčeka

Podľa informácií magazínu Šarm sa rodinka nadaného klavíristu počas minulého roka rozrástla o ďalšieho člena, čo pred niekoľkými mesiacmi potvrdil aj samotný Čeky. K dvom dievčatám z predošlého vzťahu Hannah a Sofii a chlapčekovi, ktorého má s aktuálnou partnerkou Natašou Ďunkovou, pribudla ďalšia ratolesť.

Najmladší muž v rodine Čekovských sa volá Nikolaj a vyzerá to tak, že pyšný otec sa teraz rozhodol s fanúšikmi o kúsok radosti z dieťaťa podeliť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po tom, čo na povrch vyplávala skutočnosť, že je porotca SuperStar 4-násobný otecko, sa v jeho instastories objavila snímka asi ročného chlapca v červeno-bielom pruhovanom tričku. A hoci k nej obľúbený zabávač nenapísal nič, dá sa ľahko hádať, že ide práve o Nikolaja. Stačí sa pozrieť na jeho rozkošnú tváričku – tá má jasné črty multitalentovaného šoumana. 

Zdroj: Šarm, Instagram/cekovskym | Foto: Instagram/cekovskym/superstarcs