Kto by nepoznal legendárny seriál Dva a pol chlapa a jedného z troch hlavných hrdinov tohto populárneho amerického sit-comu, Jakea Harpera? Bacuľatý chlapček časom vyrástol do poriadneho fešáka a ženám sa z herca Angusa T. Jonesa (seriálový Jake) svojho času podlamovali kolená. Dnes má tento herec 22 rokov a zmenil sa doslova na nepoznanie!

Seriál Dva a pol chlapa, o bratoch Charliem a Allanovi Harperovcoch a mladom Jakeovi, ktorí spoločne žijú v plážovom dome v Malibu, si za 12 rokov existencie získal milióny fanúšikov u oboch pohlaví. Postavu Jakea, trošku hlúpeho, ale roztomilého Allanovho syna a Charlieho synovca, stvárnil herec Angus T. Jones. Ten sa stal vďaka tejto úlohe milionárom už vo veľmi skorom veku, ale po poslednej klapke seriálu sa zo šoubiznisu vytratil.

Ešte počas vysielania Dva a pol chlapa sa seriálový Jake Harper v jednom rozhovore vyjadril, že tento sit-com je zlo a ľudia by ho mali prestať pozerať. Už vtedy veľa ľudí prekvapil svojím imidžom zarasteného a zanedbaného mladého muža, ktorý našiel svoj zmysel života vo viere v Boha. Dnes, v roku 2016, Angus T. Jones žije v americkom Colorade, kde navštevuje miestnu univerzitu a jeho aktuálny výzor vás opäť poriadne šokuje!

Takto sa rokmi menil Angus T. Jones

Angus T Jones 2016Angus T Jones 2016 Angus T Jones 2016Angus T Jones 2016

Angus T. Jones v roku 2016

Angus T Jones 2016 Angus T Jones 2016 Angus T Jones 2016

Najlepšie scény z Dva a pol chlapa

Video: YouTube.com | Foto: Facebook.com, Tumblr.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)