Nie je to tak dávno, čo sa moderátorka Adela Vinczeová rozhodla pridať k používateľom Instagramu. Obľúbená blondínka priniesla do virtuálneho sveta humor aj inšpiratívne myšlienky. S týmto sa prihovorila ľuďom pri príležitosti stretnutia so svojho menovkyňou! 

Známa kráska sa so sledovateľmi na sociálnych sieťach podelila o snímku so staršou sympatickou dámou. ,,Predstavujem Vám moju o 50 rokov staršiu skoro – menovkyňu Adelu Vinceovú,“ uviedla na začiatok tvár známa z televíznych obrazoviek.

,,Táto dáma je veselá a bystrá. Keď bola mladá, rada tancovala. Dnes často hovorí, že nechce, aby s ňou mal niekto starosti. Nerada býva na obtiaž,“ Adela opisuje pani po svojom boku. Touto cestou sa zároveň rozhodla apelovať na ľudí, ktorí sa vo vysokom veku cítia neosožní.

trochu inak s adelou

,,Ak máte okolo seba niekoho, kto je “na obtiaž”, odkážte im prosím…Výkonných máme okolo seba dosť. Vy nás učíte tomu podstatnému – obyčajnému bytiu. Neponáhľať sa, pozerať z okna, robiť veci pomaly, prijímať stárnutie tela aj mysle, nenaháňať sa za výkonom. Dávate nám možnosť byť empatickí, citliví voči krehkosti iných, dávate nám príklad v akceptovaní pomoci. Lebo keď dožijeme, budeme ju potrebovať všetci. Ponúkate nám lekciu nelipnutia na iných, keďže tých je vo vašom živote stále menej. Smerujete našu pozornosť k častej samote, v ktorej sme v ozajstnom kontakte so sebou. Toto sú osožnejšie lekcie než predplatená online prednáška o desiatich krokoch k úspechu. Toto je váš nenahraditeľný “produkt” pre našu spoločnosť,“ rozpísala sa vďačne populárna markizáčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Až raz budem aj ja 90-ročná Adela Vinczeová (už so “z”), spomeniem si na tú moju menovkyňu. Ako mi s ňou bolo naozaj dobre. Aby som verila tomu, že ani mňa neprišli navštíviť z povinnosti, ale že mám pre druhých ozajstnú hodnotu,“ želá si do budúcnosti plavovlasá Slovenka, ktorá pridala aj fotografiu svojej menovkyne zamlada.

Foto/Zdroj: Instagram/trochu_inak_s_adelou