Koncom minulého týždňa speváčka Sima Martausová šokovala všetkých fanúšikov, keď oznámila, že sa z nej stala pani Magušinová. A hoci novopečená nevesta toho zo svojej svadby veľa neukázala, zábery z jej veľkého dňa sa na sociálnych sieťach predsa len objavili. 

Sima nepatrí medzi umelkyne pravidelne zapĺňajúce šoubiznisové rubriky. O to väčšie prekvapenie prišlo v piatok s jej dvomi svadobnými fotkami, o ktoré sa podelila s priaznivcami.

,,Je darom od Boha spoznať človeka, s ktorým chcete stráviť celý život a navzájom sa ťahať v láske k svätosti. Vyslúžili sme si sviatosť manželstva a je mi cťou volať sa Simona Magušinová:) Toto meno bude aj moje “umelecké”, preto ak objavíte album, klip, alebo koncert, kde bude napísané, budem to ja,” hudobníčka napísala k svadobným snímkam. Na nich však možno vidieť iba siluety a novomanželov zozadu.

Nakoľko Sima povedala áno moderátorovi Postoj TV Michalovi Magušinovi, aj konzervatívny denník neváhal priaznivcov informovať o životnej novinke svojho kolegu. Na rozdiel od speváčky však ukázal viac a rovnako aj kapela, ktorá hrala svadobčanom do tanca. Pozrite sa, ako to dvojici pristalo – nevesta vyzerala v romantických šatách s kvetovým venčekom na hlave ako dokonalá víla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simamartausova, pohodalive, postoj.sk