Z krásnej slečny Daniely Lovlin je už pani Daniela Cmoriková. Spevák Peter Cmorík sa so svojou milovanou zosobášil 5. októbra na tajnej svadbe, ktorá sa niesla v prírodnom duchu, pričom „spevom“ ju dopĺňali ani nie dvojročné dvojičky mladomanželov Peťko a Števko. Chlapci vraj preplakali nielen obrad, ale aj celé zásnuby.

3.3. je pre manželov Cmorikovcov špeciálny dátum. Práve vtedy totiž spevák požiadal svoju vyvolenú o ruku – v Rakúsku, s prsteňom z Budapešti a za prítomnosti ich maličkých detí. Či to mladá nevesta čakala? Ani náhodou! Peter totiž obvod jej prsta zistil veľmi šikovne. Pôvodne sa tváril, že si chce nechať vyrobiť pečatný prsteň a nič netušiaca Danka mu svoju veľkosť vyložila len tak medzi rečou. Keď následne talentovaná huslistka nad kľačiacim snúbencom ronila slzy šťastia, ich dvojičky sa k nej s poriadnym rámusom pridali.

Peter Cmorik s manželkou, tehotenstvo
Peter a Daniela v čase, keď čakala ich spoločné deti.

Originálna hudba aj svadobné obrúčky

Na svadbe boli netradičné nielen priestory, spievajúci Elvis a deťmi dopĺňaná „hudobná kulisa“, ale predovšetkým zaujímavé obrúčky. Tie sú vyrobené zo zlata a damasku, pričom vznikli zo spolupráce umeleckej šperkárky a kováča. Skrývajú v sebe taktiež nádherný symbol.

Nič sa však krásou nevyrovnalo mladej neveste, ktorá priam žiarila šťastím. Na svoj deň D si vybrala romantické šaty z bielej čipky, podčiarkujúce náladu panujúcu na hostine v Šahách. Mladá dvojica si evidentne užívala každučký moment ich dlhoočakávaného sviatku.

Fotografie z pôvodne utajovanej svadby Petra Cmoríka si môžete pozrieť — TU —

Peter Cmorik deti
Nevinne vyzerajúci drobci vraj dokázali na svadbe narobiť poriadny rámus!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/petercmorik, Instagram/petercmorikband