Mária Bartalos sa nedávno pochválila fotografiami z tréningu, kde ju môžeme vidieť v ôsmom mesiaci cvičiť náročné zdvíhačky. Tieto zábery pobúrili mnohých jej fanúšikov, podľa ktorých by mala dané kreácie obmedziť. Najnovšie sa rozhodla povedať svoj názor aj známa herečka!

Slovenská herečka Mary Bartalos sa počas ôsmich mesiacov tehotenstva snažila udržať telo vo forme vďaka tancu zvanom movement v štúdiu, kde trénuje po boku manžela Adriána. Dvojica sa nedávno pochválila záberom, na ktorom skúšajú menšiu zdvíhačku, čo podľa niektorých fanúšikov vyvoláva dojem, že herečka príliš riskuje či dokonca ohrozuje svoje nenarodené bábätko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na dané varovania neznámych ľudí sa pred krátkym časom vyjadrila aj samotná Mária, podľa ktorej sa jedná o prílišné obavy a radšej bude poslúchať svoje telo. Celé jej vyjadrenie si pritom môžete prečítať po kliknutí >>>SEM<<<.

Ku kauze o cvičení v tehotenstve sa najnovšie rozhodla vyjadriť aj hviezda seriálu Som mama. „Moja milá a krásna Mery. Ďakujem ti, že búraš debilné predsudky a lietaš! Že si jednou z tých, ktoré medzi “skoromamami” nešíria zbytočný strach, pochybnosti a iné negatívne svinstvá,” reaguje Kristína Tormová, podľa ktorej sa vyskytujú v tehotenstve úzkosti či frustrácia práve kvôli podobným obavám z bežných činností.

Tormová si okrem toho posvietila aj na ženy, ktoré Bartalos osočovali v komentároch. „Zakladám hnutie s názvom “choď do r..i, radodajka,”. Radodajka – žena, ktorá dáva nevyžiadané rady,” ohradila sa, pričom si servítku pred ústa ako vždy nedávala.

Foto: Instagram/Kristina.Tormova, Maria.Bartalos, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.