Selena Gomez, svetovo najsledovanejšia hviezda Instagramu, randí so svojím kolegom The Weekndom od januára tohto roka. Dvaja zaľúbenci už na prvý pohľad pôsobia ako idylický pár zrodený v hollywoodskom zákulisí a môžeme si vydýchnuť, ono to tak zrejme aj naozaj je. :)

 

Talentovaná a nádherná

Ešte sa len prvýkrát ukázala na natáčaní nového filmu Woodyho Allena a ihneď zhurta začala scénou, ktorej fotografie nevynechal žiadny svetový magazín. S partnerom sa stihla ledva pozdraviť či prehodiť pár slov a už sa prezliekala do filmového outfitu. V hnedom trenčkoate s ležérnym drdolom hviezda len podškrtla svoju prirodzenú krásu a mierne nervózny z nej bol aj o 4 roky mladší kolega Timothée Chalamet.

Selena Gomez bozk na natacani filmu

Profesionálka

Scéna, odohrávajúca sa na predných sedadlách luxusného BMW, očividne Selene nerobila žiadny problém. Po úvodnom prívetivom úsmeve na adresu jej hereckého partnera jemne chytila do rúk jeho tvár a venovala mu nežný bozk, akoby to bolo to najjednoduchšie, čo sa vôbec dá na scéne predviesť. Stavíme sa, že mladému hercovi sa aspoň na sekundu poriadne rozbúšilo srdce!

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk