Každá z nás si občas pri otázke ohľadom veku uberie nejaký ten rôčik. Ak nám však okolie tipne viac, nie je to veru nič príjemného. Japonská modelka Risa Hirako s tým problém nemá a svojim vekom by vás dokázala oklamať veľmi ľahko. 

Dievčenská tvárička a telo študentky je poznávacím znamením 45-ročnej modelky, ktorá vďaka svojmu veku vyvolala na sociálnych sieťach doslova šialenstvo. Mladšie ročníky jej nežný, nevinný výzor môžu iba tíško závidieť. Ako uvádza modelka, za jej mladistvým vzhľadom vraj stoja zdravé potraviny, šalát s grilovanými krevetami a sem tam i nejaká sladká dobrota.

Risa sa o svoje zážitky delí s fanúšikmi na svojim blogu a mnohí z nich sa domnievajú, že za jej dievčenským vzhľadom stoja jednoznačne zdedené gény. Kritici však majú iný názor a výzor japonskej modelky prirovnávajú skôr k šikovným rukám plastického chirurga. Veď posúďte samé.

 

 

 

💋💄💋💄💋💄💋💄💋💄💋 #LA#restaurant#thevilla #fashion #beauty #risahirako #平子理沙

A post shared by RISA HIRAKO (@risa_hirako) on

 

💙True Blue💙 #bluenails#blue#nails#fashion#nails#LA#beauty#risahirako #平子理沙

A post shared by RISA HIRAKO (@risa_hirako) on

 

XOXO💋💕 #LA#calabasas #calabasascommons #risahirako #平子理沙

A post shared by RISA HIRAKO (@risa_hirako) on

 

#throwbackagain #throwbacktuesday #3yearsago#fashion #makeup #risahirako #平子理沙

A post shared by RISA HIRAKO (@risa_hirako) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.