Ten čas ale letí! Kedysi najobľúbenejšia hviezda všetkých detí, ktorá spievala o nenažranom psíkovi Bobim, v objatí s mladou dievčinou, dnes jednou z najpopulárnejších slovenských tanečníčok a priateľkou rapera Rakbyho.

No nie sú rozkošní? Spevák, herec a tanečník Martin Madej si už dlhé roky udržiava priateľstvo s krásnou tanečnicou Monikou Sakmárovou, ktorú môžete poznať najmä zo šou Tvoja tvár znie povedome. Sympatická brunetka sa pochválila na svojom Instagrame snímkou, na ktorej pózujú obe osobnosti v rozkošnom objatí s veľavravným popisom: ,,Keď sme boli ešte krásni a skromní bez ochlpenia😂🙈 Môj Martinko @drobizg kamoši už dlhé roky, takže sa vlastne nič nezmenilo, haha 😘😘 potešil si ma dnes touto spomienkou.” Vedeli ste, že ide práve o ňu? :)

Kedysi

Dnes

S mojim Matikom😘😘 @drobizg po #boyband na burgriku #friend #love #goodboy

A post shared by Mony Sakmanová (@_monyqua_) on

Monika Sakmanová

Zi ghet 😎😎 #myboy #sziget #fun #chill #kotol #tenpocitkedjemojfrajerkrajsiakoja #lovehim @ja_som_ramon ❤️

A post shared by Mony Sakmanová (@_monyqua_) on

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)