Ani sa nehľadali a predsa sa našli! Keď sa dve najvýraznejšie tváre reality šou Farma 8 prihlasovali do aktuálneho ročníka televíznej súťaže, zjavne im ani vo sne nenapadlo, že by v nej mohli nájsť lásku ,,svojho života”. Napriek enormnému množstvu fanúšikov, ktorí predpokladali, že po návrate domov sa vzťah mladého páru rozplynie ako ranná hmla, oni svetu pravidelne dokazujú, že všetci ,,hejteri” sa absolútne mýlili. Dvojica si dnes užíva jeden druhého a na sociálnych sieťach sa pravidelne delia aj s pikantnejšími fotkami zo svojho súkromia!

Zamilovali sa, stihli sa zasnúbiť, natáčajú videá a svoju lásku zdieľajú s celým svetom! Lucia Gachulincová a Dávid Buška si z Farmy 8 neodniesli len množstvo skúseností a zážitkov, no ako sa zdá, obaja na nej našli aj svoju spriaznenú dušu. Napriek skutočnosti, že láske dvojice spočiatku nikto neveril, dnes sa prezentujú ako dokonalý pár, ktorého stabilitu nenarušia ani nepriaznivé reči okolia.

,,Okej. Jeden status. Jedna vec, ktorú rozoberiem raz a navždy. Nikto nevidíte do môjho života ani teraz, ani pred farmou. Nikto neviete dôvod, prečo som na farmu šla – a ak viete – poznáte príčinu mojich všetkých činov. Mám 22 rokov, nemám deti a mám právo vyberať si a byť šťastná. Nemusím dokazovať svoju lásku iným ľuďom, aby mi verili, že milujem. Prečo má stávate do tej pozície? Mne sa stal ten najlepsi možný scenár, aký som si len priala. Cítim sa byt milovaná. Kto proti mne niečo bude mať, či už zo závisti alebo inej stupidnej ľudskej zlosti, s tým už neurobím nič. Vždy platí – pre hlupáka, každý hlúpy,” napísala farmárska hviezdička na sociálnej sieti Facebook. Tentokrát však dvojica ešte viac pritvrdila a Lula sa na Instagrame pochválila fotkou priamo zo spálne, kde jej zamilovaný farmár bozkáva prsia. Nuž, už teraz sme zvedavé, čoho sa pri takomto tempe dočkáme najbližšie!

Pikantnú fotku farmárov môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)