Celý život spolu jeden vedľa druhého, a potom príde čas, kedy sa musíte nedobrovoľne rozlúčiť. Tento pár bol spolu neuveriteľných 77 rokov a keď sa na smrteľnej posteli ocitla 96-ročná žena, jej muž ju nedokázal opustiť. Ich príbuzný tento okamih zachytili na fotografiu, ktorá ukazuje naozaj silnú a skutočnú lásku.

Fotografia, ktorá sa stala na internete populárna, bola zhotovená vnučkou tohto nádherného páru. 100-ročný dedko na nemocničnej posteli drží ruku babičky, ktorá zomiera. ,,Moja babička (96) s mojím dedkom (100) hodinu pred jej smrťou tento víkend. Viem, že sú to moji starí rodičia, ale táto fotka je vážne tá najsmutnejšia a zároveň tá najkrajšia vec, akú som kedy videla,” napísala k snímke autorka. Manželský pár bol spolu 77 rokov a fotka ukazuje, aké je krásne zostarnúť spolu s jedným partnerom, no zároveň aké je ťažké sa s ním po tak dlhej dobe rozlúčiť. Takáto láska sa dnes už nevidí.

untitled-2

Foto: reddit.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)