Nielen verní fanúšikovia svetovej megahviezdy Beyoncé, ale aj zvyšok sveta netrpezlivo čakal, kedy speváčka predstaví svoje rozkošné dvojičky verejnosti. Po mesiaci od ich narodenia sa hudobníčka konečne odhodlala a prostredníctvom sociálnej siete Instagram zverejnila vskutku veľkolepú snímku!

Ako sa zdá, fenomenálna Beyoncé si druhé tehotenstvo poriadne užívala, čo patrične dávala svojim fanúšikom aj najavo. Na sociálnej sieti Instagram pravidelne zverejňovala fotografie s bruškom a aj počas tohto obdobia ukázala, že vie byť skutočne štýlová. Dvojčatá sa vypýtali na svet v júni 2017 a speváčka sa konečne stala pyšnou trojnásobnou maminou. Je pochopiteľné, že od tej doby jej aktivita na internete utíchla, no megastar sa po mesiaci opäť prihlásila o slovo.

Oceňovaná hudobná diva totižto zverejnila prvú snímku svojich dvoch detičiek a urobila to naozaj veľkolepo. Ako sa zdá, Bey tentokrát pokračuje vo fotkách, ktoré vznikli ešte počas jej tehotenstva. Kvetinová výzdoba v pozadí a ona oblečená ako bohyňa, držiaca svoje dve vytúžené klbká radosti. Zároveň tak oficiálne potvrdila, že chlapček sa volá Sir a dievčatko Rumi.

Foto: Instagram, 7-themes.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk