Obľúbená americká herečka, ktorá pôsobí dojmom, že vôbec nestarne, spôsobila svojou najnovšou snímkou poriadny ošiaľ. Na Instagrame totižto zverejnila zamilovanú fotografiu, ktorou potvrdila svoj najnovší vzťah. Dvojica je dôkazom toho, že láska kvitne v každom veku a nevadí jej ani 16-ročný rozdiel.

Celý svet pozná Halle Berry ako sympatickú a nadanú herečku, ktorá si počas svojej dlhoročnej kariéry zahrala v mnohých úspešných a obľúbených filmoch či seriáloch. Natáčať začala už na začiatku 90. rokov a môžete si ju pamätať z rodinnej snímky Flintstonovci, Catwoman alebo z komixovej ságy X-Men. Halle sa ako jedna z mála môže popýšiť aj titulom „Bond girl“.

Aj keď sa tejto nestarnúcej kráske v profesijnom živote vskutku darí, ten súkromný bol ako na horskej dráhe. Okrem toho, že je pyšnou maminou dvoch rozkošných detí, krachli jej dokopy tri manželstvá. Napriek tomu však na lásku vôbec nezanevrela, o čom svedčí aj jej najnovšia snímka, ktorú zverejnila na sociálnej sieti Instagram. Na čierno-bielej fotografii sa objíma so svojou novou láskou, ktorú nazvala rovnováhou. 51-ročná herečka tak oficiálne potvrdila vzťah s 35-ročným hudobným producentom Alexom da Kidom, ktorého vlastné meno je Alexander Grant. Rodený Angličan počas svojej kariéry spolupracoval s viacerými speváckymi hviezdami svetového formátu, ako je Dr.Dre, Rihanna, Nicki Minaj, Eminem či Imagine Dragons.

Alex da Kid

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: Instagram, giphy.com