Lucia Lucid Sládečková sa stala takmer pred dvoma týždňami prvýkrát mamou. Hoci sa jej dcérka mala narodiť na sviatok zamilovaných, trošku sa poponáhľala a svoju mamičku prekvapila o pár dní skôr. Malá Lýdia zdedila meno po svojej babičke a už od útleho detstva sa stáva kráľovnou sociálnych sietí. Práve dnes totiž malá princezná zaželala spolu s make-up artistkou dobré ránko celému Slovensku priamo z postele.

Slovensko, a najmä dámy, sledovali vďaka sociálnym sieťam, ako rastie obľúbenej vizážistke Lucid tehotenské bruško. Ako tehuľke jej to skutočne pristalo a ako matke ešte viac. Obdivujú ju mnohé ženy a veľa jej fanúšičiek netrpezlivo čakalo, kedy sa so svojím drobným pokladom pochváli aj na verejnosti. Dočkali sa. Potom, ako na svojom Instagrame uverejnila fotku s Lýdiinou rúčkou, dnes Lucia ukázala dievčatko aj s prianím dobrého rána. Iba za pár hodín si dievčatá vyslúžili viac ako neuveriteľných 20 000 ,,lajkov” na Facebooku a 14 000 ,,srdiečok” na Instagrame. No nie sú podarené? :)

Foto: Facebok

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.