Dlhoročná tvár TV Markíza Miriam Šmahel Kalisová a fitness tréner Martin Šmahel to už majú za sebou! Kedysi jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu sa po takmer piatich rokoch manželstva odcudzil a dnes dali za svojim partnerstvom oficiálnu bodku.

Je tomu len pár mesiacov, čo fanúšikmi obľúbených tvárí Miriam Šmahel Kalisovej a Martina Šmahela otriasla neočakávaná informácia. Dvojica, ktorá tvorila priam ukážkový pár, sa mala zmietať v citových problémoch, čo obaja najskôr popreli. Manželská kríza napokon vypukla v žiadosť o rozvod napriek skutočnosti, že pár moderoval s úsmevmi na perách nový televízny formát ,,O 10 rokov mladší”. Napriek všetkému sa Šmahelovci zachovali ako dospelí ľudia a celý rozvod sa niesol v priateľskom duchu. Po akte, ktorý spravil z dvojice opäť ,,slobodných ľudí”, sa obaja pochválili na sociálnej sieti Instagram nevšednou fotografiou i súkromnou komunikáciou!

,,Den D. Pokoj a usmev. Rozvodom zivot nekonci… Budme k sebe dobri a svet bude krajsi. Nech ma dieta aj po rozvode dvoch super rodicov,” napísal Šmahel na svoj osobný profil. Jeho vyjadrenie trefne doplnila aj exmanželka Miriam, ktorá napísala: ,,Tak, už máme po. Pokojní novoexmanželia.”

Šmahelovci tesne po rozvode

Šťastní Šmahelovci kedysi

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)