Je to len pár dní, čo jedna z najpopulárnejších slovenských kapiel predstavila vo vysielaní rádia Expres svoju svižnú novinku ,,Hej, Sokoly!” a už je k nej aj videoklip! Skupina I.M.T. Smile, ktorá valcuje hitparády každým svojim hitom, si tentokrát zavolala na spoluprácu fenomenálneho hudobníka Ondreja Kandráča, s ktorým prerobili príjemnú ľudovku na jednu z najenergickejších skladieb tohto roka!

Keď sa spoja úžasní hudobníci, nemôže z toho vzniknúť nič iné, ako jedinečná skladba, ktorú si zamiluje snáď každý poslucháč už na prvé počutie. Inak tomu nie je ani v prípade piesne ,,Hej, Sokoly!”, ktorú nahrala kapely IMT Smile v spolupráci s Ondrejom Kandráčom k filmu Čiara, v hlavných úlohách s Tomášom Maštalírom, Zuzanou Fialovou, Emíliou Vášáryovou a Andym Hrycom. Skladba sa stala behom jediného týždňa najsťahovanejšia v rebríčku na iTunes a jej živá verzia má dnes viac ako pol milióna pozretí.

 

„Dostávame množstvo pozitívnych mailov a správ. Som veľmi rád, že vynikajúci text Vlada Puchalu a obrovská emócia, ktorá vznikla v štúdiu pri nahrávaní s Ivanom Táslerom, sa preniesla na poslucháčov. Veľmi sa z toho teším. Pri tejto piesni sa nedá hrať divadlo. Ľudia by to rýchlo odhalili a nikdy by túto pieseň neprijali. Aj preto sme ju hrali v plnom nasadení a hlavne od srdca. Na pľaci bolo cítiť silnú profesionalitu. Žiadne stresy. Viem, že som sa cítil tak dobre, že som celý čas vtipkoval s ostatnými. Bolo to naozaj príjemné a veľmi sa teším z výsledku,“ neskrýva nadšenie Ondrej Kandráč. „Naživo sme pieseň prvýkrát zahrali v piatok na Dobrom festivale, kde sme sa s IMT Smile nečakane pripojili ku Kandráčovcom. Bolo úžasné sledovať reakciu ľudí. Všetci tancovali a spievali spoločne s nami,“ dodáva Ivan Tásler.

Foto/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)