Telo ženy si počas tehotenstva prejde obrovskými zmenami, s ktorými sa mnoho z nich po pôrode nevie vyrovnať. Práve tejto skupine sa snaží Courtney Standridge ukázať, že je úplne prirodzené, keď je napríklad na brušku ovisnutá koža. Dokonca ona ako fitnesska s ňou nemá problém ani na súťažiach.

Predtým, než Courtney Standridge prvýkrát otehotnela, živila sa ako osobná trénerka, ktorá sa zúčastňovala rôznych súťaží v kulturistike. Počas obdobia gravidity však kráska cvičiť nedokázala, a preto bol jej návrat do hry veľmi ťažký. 30-ročnej športovkyni tak nikto neveril, že sa jej niekedy podarí opäť úspešne zdolať svoje konkurentky.

Dnes Courtney dokazuje, že keď sa chce, dá sa naozaj všetko, dokonca i s ovisnutou kožou, ktorá jej po troch deťoch ostala. Američanka chce ženy inšpirovať k tomu, aby sa za svoje telo nikdy nehanbili a aby sa aj po pôrode cítili sebavedomo. ,,Naše telá prešli niečím úžasným, ale už nikdy nebudeme vyzerať rovnako,” odkazuje mamičkám fitnesska, ktorá má za sebou i tehotenstvo s dvojičkami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Facebook/Courtney Standridge Vital Fitness