Slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský si žije na vysokej nohe. Spolu s manželkou Jasminou Alagič a synčekom Sanelom si užíva honosný domov v priestoroch prepychovej vilky neďaleko Bratislavy a je jasné, že po finančnej stránke sa rozhodne nemá na čo sťažovať. Internetom nedávno dokonca začala kolovať chytľavá reklama na rýchle a jednoduché zbohatnutie, odvolávajúca sa na odporúčania od samotného hudobníka. Ale je to naozaj pravda?!

,,Rytmus investoval do Startupu 1,5 milióna eur, pričom tvrdí, že toto je budúcnosť,” znie výrazný nadpis zavádzajúceho príspevku. Ďalšie riadky záujemcom o ultra rýchle finančné obohatenie vysvetľujú, akým spôsobom mal exkluzívnu šancu využiť práve drsný slovenský spevák.

rytmus startup

Patrik údajne investoval nemalú čiastku do nadčasového biznisu s bitcoinami, pričom ľuďom radí, ako by sa podobného zisku mohli sami zhostiť. Celá stránka uvádza jeho vyjadrenia, vydarené tipy a dokonca komentáre od neznámych osôb, ktorým sa malo nasledovanie týchto overených rád výborne osvedčiť.

Na šíriacu sa reklamu upozornil Patrikov kamarát, ten mu poslal video nahrávku, opisujúcu detaily marketingového ťahu odvážnej spoločnosti. Pri podrobnejšom preskúmaní určitých osobitých vlastností článku je ale každému inteligentnému človeku jasné, že sa Rytmus stal obeťou nechutného internetového podvodu.

Rytmus

Manžel moderátorky módnej televízie sa rozhodol fanúšikov pred otrasnými praktikami tejto firmy rázne varovať. ,,POZOR! Priatelia, ak natrafíte na takéto články, tak sa nenechajte nachytať. Je to extrémna pi*ovina, klamstvo, ako aj celá táto zberba, čo sa živí takýmito hov*ami,” znie radikálne vyhlásenie priamo od populárneho rapera, ktorého neskutočne trúfalé spôsoby poriadne vytočili.

Do podobného klamstva zatiahli “marketingoví experti” aj úspešný online portál pre mužov Manmagazin.sk. I názov tohto webu totiž stojí v reklamách práve s obľúbeným Patrikom – keď však na ne kliknete, dostanete sa na spomínanú nezmyselnú zahraničnú stránku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, streamable.com