Úprimná ako nikdy predtým. Barbora Švidraňová, jedna z najznámejších slovenských speváčok a herečiek, prehovorila o náročných začiatkoch. Napriek tomu, že je jej kariéra už poriadne rozbehnutá, priznala fakt, ktorý by ste počuli z úst len máloktorej celebrity.

Barbora je aktuálne na materskej dovolenke s malým synom Gabrielom, ktorého výchova leží predovšetkým na jej pleciach. Napriek tomu si našla čas a rozhodla sa poskytnúť otvorený rozhovor v šou #tbt s Matúšom Krnčokom, kde prehovorila o problémoch mnohých slovenských umelcov – nedostatok pracovných ponúk.

Po Búrlivom víne, keď zrazu som nemala robotu asi polroka,“ odpovedala Barbora na otázku o jej najväčšej kríze. „Ten spev je super a dá sa ním uživiť u nás v sezóne. Od toho konca októbra do polky februára, keď sú plesy, že sa dá aj na firemkách spievať a s kapelou sa dá robiť. Ale zrazu som bola na suchu a hovorím si, že čo ja budem robiť,“ dodala otvorene.

Okrem toho odhalila viac o horúcej novinke, o ktorej sme vás už skôr informovali. Barbora chystá hudobný návrat, čo však nikto nečakal, bolo zameranie, akým sa jej spevácka kariéra bude ďalej uberať. „Ja sa chcem teraz smerovať na takú sólovejšiu dráhu, popovejšiu, trošku viac komerčnejšiu, lebo treba sa uživiť, samozrejme,“ priznala na margo hitu, ktorý si budeme môcť vypočuť už čoskoro.

Barbora Švidraňová o vzťahu, škole, peniazoch a speve

Foto: Instagram l Video: YouTube