Pandémia spôsobila celosvetovú krízu, ktorú na Slovensku pociťujú najmä športovci a ľudia, pracujúci v gastro priemysle a v umeleckej brandži. Absencia koncertných vystúpení sa podpísala aj na rodinnom rozpočte speváčky Dominiky Mirgovej, situáciu sa tak rozhodol zachraňovať blondínkin manžel Peter.

Pri pohľade na život Dominiky Mirgovej by si človek povedal, že krásnej speváčke ku šťastiu vôbec nič nechýba. Avšak ako v rozhovore pre Čas.sk priznala, koronakríza vraj veľmi zasiahla aj ju. Kým donedávna čerpala sympatická rodinka z úspor z vystúpení či rôznych spoluprác, aktuálne je už situácia o čosi horšia, kvôli čomu sa manžel bývalej SuperStaristky rozhodol, že sa vrhne na novú profesiu.

,,Mali sme to ťažké. Pretože ja som mala našetrené nejaké financie ešte z koncertov v zime, takže sme ešte mohli z niečoho čerpať, ale keďže to trvalo dlho, stále mesiac, ďalší, ďalší, hovorím si, čo teraz?,” kráska začala na rovinu objasňovať svoju súčasnú finančnú situáciu, ktorú by mohla vylepšiť nová práca jej polovičky Petra – ak všetko pôjde podľa plánu, už onedlho sa z neho stane hasič!

,,Bolo by super, ak by prichádzal príjem aj od Peťa, aj keď on bol môj manažér a robili sme to spolu, ale zrazu, keď mne odišli koncerty, hovoríme, čo teraz, takže Peťo teraz zachraňuje situáciu a ide naplno. On bude náš hrdina, hovoríme s malým Peťkom,” Domča polichotila svojmu drahému. Ten by sa do hasičského zboru mohol začleniť už tento alebo budúci mesiac, a to keď úspešne spraví poslednú skúšku – vodičský preukaz typu C.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/zvolkoofficial, dominikamirgovaofficial