A je to tu! V pondelok večer sa v markizáckej reality šou Farma spustí napätý finálový týždeň, kedy sa zostávajúci adepti na výhru pokúsia pre postup do veľkého finále urobiť úplne všetko. Obrovská smola sa však nalepila až na troch súťažiacich, ktorí rozhodne majú na to, aby sa prebojovali poriadne ďaleko.

Poslední šiesti účinkujúci si počas dlhých týždňov na statku prešli naozaj kadečím. Každodenná drina, starostlivosť o zvieratá, slovné či dokonca fyzické potýčky – to všetko boli situácie, s akými by farmári v bežnom živote možno nikdy do stretu neprišli.

Teraz na bojovníkov čaká najťažšia úloha, keďže každý z nich si plne uvedomuje, že pred bránami finále sa žiadne zlyhanie neodpúšťa – stavanie veže z drevených polien, kde jednoznačne vynikne usilovná Nikola Prsteková. Za jej najvyššou stavbou ale nebudú ďaleko zaostávať ani Barbora Bednaričová a jeden z TOP favoritov na celkové víťazstvo Gabriel Sedláček.

Hrozný zvrat tesne pred koncom

Ani jeden z trojice si určite nepredstavoval dianie, aké nastane krátko pred záverečným vyhodnotením. Veže všetkých troch spomenutých pracantov sa totiž pred rozhodujúcim meraním náhle zrútia, čo spôsobí obrovský prepad v počte bodov.

Snaživcom napokon nepomôže ani fakt, že ich diela boli najvyššie zo všetkých, nakoľko v závere moderátorka Evelyn skonštatuje najhorší výsledok, čo adeptom na výhru v súťaži o postup rozhodne nepomôže. Celý priebeh veľmi smolnej nehody si budete môcť pozrieť už dnes večer v televíznom prenose.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma finále

Zdroj: Voyo.markiza.sk | Foto: Voyo.markiza.sk, YouTube