Niekdajšia finalistka speváckej súťaže Superstar Monika Bagárová sa v prebiehajúcom ročníku slávnej šou zhostila úlohy prísnej porotkyne. Osud dokonca zamiešal karty tak, že sa počas celého natáčania teší z radostného očakávania prvého potomka, čo by mohlo do značnej miery ovplyvniť veľkolepé finálové kolá.

Ako sme sa len nedávno dozvedeli, živé vystúpenia vybranej desiatky finalistov budú rozdelené do dvoch televíznych vysielaní. V nedeľu 24. a 31. mája tak budú diváci sledovať priame prenosy z pražského štúdia Jinonice, kde musia členovia štábu, porotcovia a tiež speváci dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia.

superstar porota

Keďže sa atraktívna porotkyňa Monika Bagárová nachádza v deviatom mesiaci, jej účasť je ešte stále vo hviezdach. Speváčka priznáva, že tvorcovia projektu zohľadňujú rôzne možnosti, preto sa pripravujú aj na potenciálny scenár, podľa ktorého by sa tmavovláska práve v čase živého vysielania nachádzala v pôrodnici.

,,Termín pôrodu mám 4. júna, pokiaľ bude finále koncom mája a bude všetko v poriadku, budem tam. Ale je to vec, ktorá je nepredvídateľná a rozhodne len ten hore. Preto sme všetci v tíme pripravení na obidva varianty. Bude to skrátka prekvapenie pre nás všetkých až do poslednej chvíle,” prezradila budúca mamina, ktorá ani sama netuší, ako to celé napokon dopadne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Bagárová tehotná

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/bagarovamonika