Filmy pre dospelých neznesie veľké množstvo žien, pretože sú pre ne akýmsi tabu. Dámy, nemajte z nich strach, sú to predsa ,,filmy ako všetky iné”, ibaže s podpriemernými hereckými výkonmi. Ak však patríte medzi tie, ktorým nerobia na čele vrásky, nebojte sa ukázať svojmu partnerovi, že tento druh ,,kinematografie” vzrušuje aj vás. 

Zakázané filmy sú súčasťou života každého chlapa. Mnohé z vás preklínajú svojich mužov a opovrhujú nimi, keď si zapnú túto chuťovku. Je to však ich prirodzená potreba, ktorej by mali ženy porozumieť, pretože sa jej budú venovať či už s vašim vedomím, alebo bez neho. Áno, áno, každú z vás uráža, ak jej chlap pozerá v počítači video, v ktorom sa predvádza dlhonohá, prsnatá ženská. Avšak verte, že ani jemu nie je príjemné pozorovať muža s väčším ,,nástrojom” ako má on. Rozmýšľali ste však už nad tým, že by ste sa k svojmu partnerovi občas pridali? Verte či nie, váš intímny život by sa zmenil o 360 stupňov. Nemajte strach, že sa spolu budete pozerať na lepšiu súlož, akú zažívate v spoločnom živote. V prvom rade si musíte uvedomiť, že filmy nie sú stelesnením skutočného pohlavného styku. Herečky totiž nemajú vždy také prehnané vyvrcholenie, aké vidíte vy, diváci. Sú to predsa herečky, ktorým platia za to, aby vzdychali čo najviac a kričali: ,,Och, môj Bože. Ánooooo!” Aj keď to mužov privádza do akejsi nirvány, rovnako to považujú iba za obyčajný film pre dospelých.

On predsa miluje vaše vzdychy, to, keď kričíte jeho meno, telo a reálne vášnivé hrátky. Tamto je pre neho iba akousi zábavkou, ktorou si kráti dlhé večery v čase, keď vy nie ste doma. Dni, keď si s vašim partnerom pozriete túto nevinnú zábavku, môžu vášmu vzťahu len pomôcť. Milostný život, ktorý spolu máte, sa zlepší a vy sa možno odhodláte na kúsky, ktoré ste predtým neboli ochotná skúsiť. Na druhej strane, váš partner bude žiariť šťastím ako nikdy predtým a vy zažijete rozkoš, ktorú bude vaše telo iba veľmi ,,ťažko” zvládať.

Milé dámy, nebojte sa prekvapiť svojho partnera touto inováciou. Uvarte dobrú večeru, nachystajte pohár skvelého vina, vyberte ten najzhýralejší film a oblečte sa do erotického spodného prádla, ktoré ho tak vzrušuje. Kľudne v ňom môžete podávať večeru, jednoducho odhoďte všetky zábrany. Vášmu chlapovi tým vyrazíte dych a ukážete mu, že aj vy viete byť ako tie neposlušné dievčatká v jeho filmoch. Nakoniec uvidíte, že sledovať neslušné videá so svojim partnerom nie je až také zahanbujúce a milovanie s ním naberie úplne iný rozmer.

Autor: Miriam

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rôzni
Táto redaktorka ešte nemá svoj redaktorský účet, pretože píše jeden zo svojich prvých článkov. Ale čoskoro... :)